Kategorie

Szukaj

eBiuletyn-Newsletter

Warunki Dostawy

Przesyłki są realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Biżuteria zostanie estetycznie i bezpiecznie zapakowana. Do zakupów dołączony jest paragon lub faktura Vat (na życzenie). 

Koszt Dostawy

Przesyłka krajowa:      
- Poczta Polska – 10 zł (przesyłka listowa priorytetowa polecona), 
- Kurier – 20 zł. 

Przesyłka zagraniczna: 
- Poczta Polska - 20zł 

Terminy nadania przesyłek:
Termin wysłania zamówień to 2-10 dni roboczych liczonych od daty opłacenia zamówienia. 
Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia realizowane były jak najszybciej, jednak ze względu na fakt iż niektóre produkty wykonywane są po otrzymaniu zamówienia (na przykład pierścionki w poszczególnych rozmiarach) termin ten może się wydłużyć maksymalnie do 10 dni roboczych. Jeśli zależy Państwu na dostawie na konkretną datę proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia terminu dostawy.Płatności:
Ceny podane na stronie www.hebbe.pl zawierają podatek Vat. Klient jest zobowiązany do uiszczenia płatności w terminie do 7 dni. W przypadku nie dokonania płatności w terminie zamówienie zostanie anulowane. Za towary zamówione za pośrednictwem strony internetowej należy zapłacić za pomocą systemu transferuj.pl (przekierowanie ze strony hebbe.pl na stronę wybranego banku następuje automatycznie) lub za pośrednictwem systemu PayPal.
PayPal

Wszystkie prawa zastrzeżone © Hebbe - Biżuteria. Wszystkie wzory biżuterii prezentowane na stronie i ich zdjęcia chronione są prawem autorskim.